Додайте товари до списку бажань
0
Додайте товари до кошика

Відгуки про магазин

5.0
28 відгуків
Сортування:
Ялинка супер!
Відповісти
Ціни супер, якість ще краще, взагалі не очікувала що за таку ціну, може бути настільки якісні ялинки. Тому однозначно рекомендую тут замовляти, фото також відповідають дійсності, замовляли ковалівську зелену, якраз така як ми хотіли. Магазин супер, рекомендую.
Відповісти
Марина Добровольська, Дуже вдячні Вам за відгук! Сподіважмось що ялинка прослужить Вам якнайдовше, і буде дарувати тільки позитивні емоції! З Наступаючими святами!)
Відповісти
Купили ёлочку "Віденську" - 2.10 м.
Очень красивая , шикарная !!!!
Рады, что купили именно ее. Уже собрали , расправили ей "крылышки ". Настроение и позитив пришли в дом.
Спасибо !!! Пришла быстро.
Відповісти
Людмила, Дуже вдячні Вам за відгук! Сподіважмось що ялинка прослужить Вам якнайдовше, і буде дарувати тільки позитивні емоції! З Наступаючими святами!)
Відповісти
Дякую, ялинка ідеальна!
Відповісти
Ольга, Дуже вдячні Вам за відгук! Сподіважмось що ялинка прослужить Вам якнайдовше, і буде дарувати тільки позитивні емоції! З Наступаючими святами!)
Відповісти
Магазин супер! Замовляв ялинку віденська 2.1 м, дуже задоволений покупкою, ялинка дуже гарна, така ж як на фото!!
Відповісти
Данило, Дуже вдячні Вам за відгук! Сподіважмось що ялинка прослужить Вам якнайдовше, і буде дарувати тільки позитивні емоції! З Наступаючими святами!)
Відповісти
Довга вагався чи купувати чи не купувати ялинку. І нарешті цього року я придбав литу "Ландська" ялинку. Дуже переймався що буде не те як на фотографії, але коли отримав ялинку, розпакував та встановив. Я просто, нема слів наскільки вона красива та реалістична, немає жодного запаху. Окремо хочу сказати дякую продавцю, реагував на мої повідомлення швидко і відповідав на всі поставлені мною запитання. Оплата була при отриманні. Я в шоці що в Україні є гарні, сучасне, екологічне підприємство ялинок.
Відповісти
Картер Марк Геннадійович , Дякуємо за розгорнутий та детальний відгук! Дуже раді що Вам все сподобалось, будемо старатись і надалі радувати наших клієнтів гарними ялинками та якісним обслуговуванням!)
Відповісти
Дуже вдячні магазину за ялинку!! Встигли замовити за гарною ціною, на диво швидко доставили, брали блакитну, ні каплі не пожалкували. Дякую!!!!
Відповісти
Євген Кролевецький, Дуже вдячні Вам за відгук! Сподіважмось що ялинка прослужить Вам якнайдовше, і буде дарувати тільки позитивні емоції! З Наступаючими святами!)
Відповісти
Ялинка супер!
Відповісти
Інна Дуркальчук, Дуже вдячні Вам за відгук! Сподіважмось що ялинка прослужить Вам якнайдовше, і буде дарувати тільки позитивні емоції! З Наступаючими святами!)
Відповісти
Ялинка супер! Купували Лапландську 2.1 м, зелену, ідеально вписалась по розмірам і в цілому. Немає лишніх запахів, все гарно та акуратно запаковано, якісна коробка. Швидко доставили, в цілому магазин рекомендую!
Відповісти
Євгенія, Дуже вдячні Вам за відгук! Сподіважмось що ялинка прослужить Вам якнайдовше, і буде дарувати тільки позитивні емоції! З Наступаючими святами!)
Відповісти
Задоволена роботою магазину, швидка доставка, гарна ціна, якість теж. Ялинка просто неймовірна, рекомендую!
Відповісти
Надія, Дуже вдячні Вам за відгук! Сподіважмось що ялинка прослужить Вам якнайдовше, і буде дарувати тільки позитивні емоції! З Наступаючими святами!)
Відповісти
Дякую, все сподобалось, в порівнянні з іншими магазинами порадував асортимент, є хоч з чого вибрати, також окрім ялинки придбали ще іграшки, все підійшло, сім'я задоволена!!
Відповісти
Григорій Гулий, Дуже вдячні Вам за відгук! Сподіважмось що ялинка прослужить Вам якнайдовше, і буде дарувати тільки позитивні емоції! З Наступаючими святами!)
Відповісти
Нещодавно замовила Віденську ялинку . Покупкою задоволена на всі 100%. Ялинка дуже густа та пишна .
Відповісти
Ірина Прожегач, Дуже вдячні Вам за відгук! Сподіважмось що ялинка прослужить Вам якнайдовше, і буде дарувати тільки позитивні емоції! З Наступаючими святами!)
Відповісти
Добрий день! Замовляла ялинку зелену литу 2.1.Ялинка чудова,пишна,якість дуже гарна,міцно кріпиться на ножці,доставка швидка! Рекомендую продавця!
Відповісти
Замовляли 2.5 м Бельгійську, габаритна, пишна, дуже приємно привразила нас) Немає запахів, та жодних проблем, легка збірка, будемо рекомендувати знайомим щоб також замовляли) Дякую магазину)
Відповісти
Артем, Дякуємо за відгук! Бельгійська одна з наших найкращих ялинок, бажаємо приємного користування!
Відповісти
Ялинка просто бомба, брали блакитну, вона нам прям дуже сподобалась) Приємний менеджер, допоміг обрати, хоч ми трішки напевно його втомили своїми питаннями, але він професійно все розповів і підсказав, дякую) Всім рекомендую до замовлення!
Відповісти
Гарна ялинка, відповідає опису
Відповісти
Гарна ялинка, як справжня, товар доставлено швидко.
Відповісти
Замовляли невелику ялинку в офіс, всі задоволені, дуже гарна, будемо брати ще)
Відповісти
Гавриш Альона, Дякуємо за відгук! Бажаємо приємного користування ялинкою, а також Гарних Свят!)
Відповісти
Дякую менеджеру Максиму, допоміг нам зі всіма питаннями, все уточнив, допоміг обрати кращу ялинку для нас) Сама ялинка дійсно дуже гарна, гілочки як справжні, запахів немає, спробували розправити і поставити, все дуже легко та зручно!
Менеджер попросив що важливо правильно розправити гілки, щоб вона була як на фото, це не так легко, але воно того варте, ялинка напевно ще гарніше ніж на фото вийшла! Жалко що немає змоги тут прикріпити фото нашої ялиночки
Відповісти
Магазин супер, швидко доставили, якість на висоті, ціни приємні, ялинка дуже сподобалась всій сім'ї
Відповісти
Показати ще 8 відгуків